Festival studentských kapel

Více informací níže

Krajský turnaj ve florbale

Krajský turnaj ve florbale je turnaj pro týmy ze středních škol, které se nebojí utkat se se svými vrstevníky před publikem. Jde také o jednu z mála příležitostí pro utkání i mezi malými a lokálními týmy. Bude se konat v Pardubicích 23. května. Podmínkou účasti je sestavený tým nejlépe i se zálohou.

Krajský turnaj v počítačových hrách

Krajský turnaj v počítačových hrách je utkáním středoškolských týmů z celého Pardubického kraje. Jde především o event pro neprofesionální hráče. Právě pro ně tento contest přináší velkou příležitost, jak podložit své mistrovství v počítačových hrách reálnými výsledky. Účastníci se mohou těšit na League of Legends, Valorant, Hearth of Iron IV, Civilazation VI a Hearthstone.

Simulace na školách

Simulace na školách je projekt, který je určený primárně pro střední školy. Tento projekt uspořádá pro studenty simulaci různých veřejnosprávních orgánů, ve kterých budou účinkovat sami studenti, jako je například europarlament, poslanecká sněmovna, zastupitelstvo obce nebo i Krajský studentský sněm. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Přednáškový cyklus

Přednáškový cyklus je projekt pro pořádání přednášek pro školy a veřejnost. Tento projekt se zaměřuje na témata zajímavá a atraktivní pro mladou generaci a spolupracuje s Pardubickou univerzitou. Přednášky jsou pořádány v Pardubicích a na různých středních školách.